O firmie

Kiedy to było....??

Wszystko zaczęło się w 1996r. Założyciel Marian Kowal wraz z żoną Jagodą szukali sposobu na biznes i tak powoli zrodził się pomysł założenia firmy "JAGODA”. Zdecydowali, że zajmą się produkcja bielizny damskiej i tak w 1996 r zaczęli szyć różnego rodzaju  bieliznę dla kobiet. Początki wiadomo były trudne, ale z upływem czasu nabyta wiedza i doświadczenie właścicieli w połączeniu  z inicjatywą i kreatywnością pracowników odpowiedzialnych za wygląd i jakość  doprowadziła do ulepszania i dopracowywanie coraz to nowych modeli. W tamtym czasie nasza bielizna znalazła  uznanie szczególnie poza granicami naszego kraju. Z perspektywy czasu widać jak właściciele z determinacją starali się rozwijać i wdrażać w życie firmy swoje cele. 

Rodzina to Rodzina....

Nasza firma należy do rodziny, teraz to  już drugie pokolenie. Napotykane w praktyce  problemy staramy się wspólnie przezwyciężać, jednocześnie staramy się budować krok po kroku wielopokoleniowy sukces rodziny. Wszyscy członkowie rodziny są pracownikami przedsiębiorstwa Każdy z nas ma precyzyjnie określone role i zadania w prowadzeniu naszego zakładu, jesteśmy niesamowicie zaangażowani w prace naszego przedsiębiorstwa. Wykorzystujemy wszelkie inicjatywy całej  naszej załogi i maksymalnie wykorzystujemy swoją kreatywność, aby móc stale rozwijać się, ale i tez rozwijać naszą małą firmę. Lojalność?!  To bardzo ważne w przypadku założenia rodzinnej firmy, aby członkowie byli wobec siebie lojalni, ta lojalność, która pomaga usprawnić komunikacje, poprawia atmosferę w pracy i u nas się to doskonale sprawdza. Jesteśmy także firmą, która ma wartości, która na tych wartościach powoli tworzy trwały i stabilny biznes.

Co szyjemy???

Przez te wszystkie lata staramy się produkować  bieliznę damską na najlepszym poziomie, oczywiście w miedzy czasie zmieniały się trendy i moda, ale my zawsze szliśmy z duchem czasu oraz wychodziliśmy na przeciw naszym klientom, za każdym razem starając się spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Szeroki wachlarz dostępnych produktów  sprawia, że w naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne modele oraz  jak i ekstrawaganckie i seksownie abyś mogła czuć się wyjątkowo. Oczywiście staramy się szyć tylko z najlepszych materiałów, aby nasza, jakość  była wysoka i tak, aby każda kobieta była zadowolona, z jakości naszego produktu. Za priorytet stawiamy sobie dobre opinie o naszych produktach stale szukając uznania wśród kobiet. W naszej ofercie znajdziecie biustonosze: usztywniane, pousztywniane, push-up oraz miękkie oraz biustonosze do karmienia, znajdziecie również majtki:

Figi, stringi oraz wyszczuplające. Szyjemy również koszulki wykańczane efektowną koronką lub bogato zdobionym haftem. Wychodzimy na przeciw naszym klientom i oferujemy również szycie biustonoszy na mega duże biusty!!!!!! Proponujemy miseczki nawet rozmiaru K.

To, co nas wyróżnia?

RELACJE  na 1 miejscu. Jasne jest dla nas, że w naszej firmie na pierwszym miejscu są relacje z pracownikami, niesamowicie wpływają one na przebieg i efekt pracy a w szczególności wpływa na wydajność pracy. Staramy się, aby być zespołem pełne pozytywnej energii, poczucie humoru to u nas standard. Ważne są również ciągłe budowanie dobrych  relacji z Klientem oraz partnerami, relacje z nimi są zwyczajnie proste i ludzkie.

PRACA, która stała się pasją. Na przestrzeni tych wszytkach lat robimy to, co lubimy, z naszej pracy czerpiemy radość i zadowolenie. Nasza praca daje nam poczucie spełnienia i wiarę, że to, co robimy jest słuszne i wartościowe.